ETKİNLİK VE SPONSORLUK YÖNETİMİ

Etkinlik ve sponsorluk yönetimi, bir etkinliğe şirket ismi iliştirmekten ibaret değildir.
Tüketiciler ile değişik, farklı bir zeminde iletişim, ilişki kurma fırsatıdır.

Firmaların sponsorluk yatırımlarından kazançlı çıkmaları için, ölçülebilir sonuçlar almaya yönelik etkinlikler tasarlamaya ve uygulamaya özen gösterilir.SOSYAL SORUMLULUK İLETİŞİMİ

Sosyal sorumluluk kampanyaları, bir kurumu ya da markayı bir sosyal amaç ya da soruna, karşılıklı fayda sağlamak üzere bağlayan stratejik bir konumlandırma aracıdır. Bir sosyal amaç, kuruma veya markaya bir “inanç sistemi” sağlayabilir, hedef kitlenin algılarını önemli ölçüde değiştirebilir.

Sosyal sorumluluk iletişimi, kurumun çalışanları, tedarikçileri, sivil toplum örgütleri ve hükümet kuruluşları gibi bir dizi önemli sosyal paydaşıyla değerli ilişkiler geliştirmesini sağlayabilir.


GÜNDEM YÖNETİMİ

Kurumun ve/veya ürünlerinin/hizmetlerinin belli bir süre ve belli bir kitleye yönelik, belli bir konuyla ilgili olarak gündeme taşınması, kurumun iş hedeflerine ulaşmada büyük kolaylık sağlayabilir.

Gündem yönetimi ciddi, detaylı planlama ve uygulama isteyen bir iletişim alanıdır.

  • "Müşterilerimiz için çözüm odaklı çalışırız, Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, Hızlı ve şeffaf çözümler üretiriz. 3 boyutlu bizim işimiz"...- Mimari Modelleme ve animasyon

  • "Çevik ve sonuca odaklıyız. Bilgi paylaşımına ve yeni fikirlere açığız. Sorumluluk alır cesur kararlar verir, bu konuda bütün yaratıcılığımızı ortaya koyarız."

  • "Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik.ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz. "